385MM Grey Grab Rail
Couldn't load pickup availability
Required Products
Grey grab rail 385mm is designed to enhance the shower or bathroom area and also to give a luxury look to your bathroom. It can be installed onto the bathroom wall or shower area to provide you support. Comes in a range of sizes, styles & finishes to best fit your bathroom decoration.
| Product Code | GB3GRTR |
| Type | Grab Rail |
| Material | Brass |
| Fnish | Grey |
| Color | Grey |
| Style | Modern |
| Mounting Type | Wall Mounted |
| Height | 385mm |
| Width | 80mm |
| Projection | 70mm |
Delivery
UK Mainland
Estimated delivery time is 2-3 working days for UK Mainland.
International Delivery
International delivery time vary country to country.
To read more about shipping, delivery and shipping information.
Frequently Bought Together
Related Collection
Related Products
We’d love your feedback.
Share your experience with us.
385MM Grey Grab Rail
Recently Viewed Products
